The solution for mechanical deburring, grinding and edge rounding.

Rozwiązanie do mechanicznego gratowania, szlifowania i zaokrąglania krawędzi.

W firmie Q-Fin Quality projektujemy, budujemy i sprzedajemy maszyny do gratowania, szlifowania i zaokrąglania krawędzi elementów metalowych. Ponadto dostarczamy rozwiązania do odsysania pyłu szlifierskiego. Holenderska wiedza, know-how i profesjonalizm, tj. holenderskie rozwiązania w zakresie wykańczania. Wszystkie nasze gratownice są projektowane we własnym zakresie i są wyposażone wyłącznie w komponenty najwyższej jakości. Holenderski produkt, któremu można zaufać.

 

Historia

Firma Q-Fin B. V. została założona w 2012 roku przez BaxMetaal i KW Machinehandel. KW Machinehandel ma ponad 30-letnie doświadczenie w technice szlifowania i gratowania. Bax Metal działa od ponad 25 lat w branży konstrukcji z blachy mieszanej i rur z SS, aluminium i stali. Dzięki tej współpracy mamy unikalne możliwości rozwoju i budowy naszych maszyn. Od 2012 roku firma Q-Fin QualityFinishing znajduje się w Galgenberg 6 w Bergeijk. Od lipca 2017 roku przenieśliśmy się do naszego nowego budynku pod adresem Wilgenakker 8 w Bergeijk. Obecnie pracujemy z 23 osobami, a wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze maszyny powiększamy zespół.

 

Wizja

Integracja łańcucha i rosnące wymagania stawiane optymalizacji produktów sprawiają, że firmy coraz częściej zwracają uwagę na wykończenie produktów. Maszyny Q-Fin zapewniają swoim klientom że mogą one dostarczyć klientom komponenty z blach o jednolitym wykończeniu zgodnym ze specyfikacją. Chcemy zaoferować firmom produkcyjnym skuteczne i efektywne kosztowo rozwiązanie, które umożliwi kontrolowaną i bezpieczną obróbkę produktów.

 

Misja

Q-Fin chce należeć do czołówki Europy pod względem budowy wysokiej jakości maszyn do usuwania zadziorów. Q-Fin wysoko ceni innowacje  i chcemy, aby nasze maszyny do usuwania zadziorów, szlifowania i zaokrąglania elementów metalowych były wiodącymi w tej dziedzinie.

 

Strategia

Wykorzystujemy wiedzę techniczną i praktyczną w ramach organizacji Q-Fin do opracowywania, produkcji i sprzedaży innowacyjnych maszyn do usuwania zadziorów i podobnych maszyn. Budując najwyższej klasy maszyny pod względem szybkości i możliwości wyboru w zakresie możliwości wykończeniowych, a także oferując usługi wysokiej jakości, dążymy do lojalności klientów.

 

Idealne zaokrąglenie pochodzi z naszej ręki. Jesteśmy dumni z tego w Q-Fin.