Machines

F1200

Maszyna do gratowania do wykańczania elementów arkuszowych o szerokości do 1200 mm. Pięć razy szybciej i z wybranym przez Ciebie wykończeniem.

Unique features
Maszyna do usuwania zadziorów do elementów wykończeniowych płyt o szerokości do 1200 mm Możliwe kombinacje operacji
5x szybciej niż podobne maszyny
Określasz stopień wykończenia i stopień zaokrąglenia krawędzi
Stabilny możliwy wzór szlifowania
Łatwy w obsłudze
Możliwe jest połączenie operacji w jednym przejściu
Niekierunkowe lub wielokierunkowe wykończenie
Unikalny system oscylacji zapewnia stabilną taśmę ścierną
Kompaktowa i stabilna maszyna
Płynna regulacja prędkości: taśmy, szczotki i szlifierki
Stała jakość
Mocny system próżniowy lub system magnesów
Standard wyposażony w 1 pas ścierny z 4 szczotkami
Ręcznieje głowica oscyluje na całej szerokości maszyny
szybki czas przełączania
Unikalny system śledzenia wysokości szczotki Łatwo regulowane szczotki do kompensacji zużycia szczotek
Szybkie i wygodne w użyciu
Czysty proces pracy, wszystko jest wyraźnie widoczne
Małe awarie; Usterki można łatwo rozwiązać za pomocą lampek sygnalizacyjnych
Mała konserwacja
Konfiguracja zamknięta: bezpieczna i bez pyłu w okolicy
Łatwe do przeniesienia i instalacji
certyfikat CE

Ta szeroka wersja gratownicy Q-Fin została zaprojektowana z perspektywy "małe dla małych" i "duże dla dużych", co pozwala obrabiać detale o szerokości do 1200 mm. Ta maszyna do gratowania z opcjami podparcia próżniowego lub podparcia magnetycznego może być stosowana do następujących procesów odpowiednio na metalach nieżelaznych i żelaznych: gratowanie, szlifowanie, łamanie krawędzi, zaokrąglanie krawędzi, usuwanie warstwy tlenku. Połączenie tych procesów jest również z możliwe.

Dzięki unikalnym cechom, które są ze sobą zgodne, Q-Fin pozycjonuje się w górnym segmencie rynku za pomocą maszyny do gratowania F1200. W wielu przypadkach przepustowość tej maszyny jest 5 razy wyższa niż w przypadku porównywalnych maszyn.

Nadaje się do przetwarzania:
• Stal nierdzewna
• Aluminium
• Stal
• Syntetyki

Explanation

System szczotek

Pędzel F1200 wyposażony jest w cztery przeciwbieżne szczotki. Szczotki mają regulowaną wysokość, niezależnie od siebie. Głowica szczotki oscyluje w konfigurowalnych ruchach na całej szerokości maszyny. Powoduje to bezkierunkowe wykończenie i gładkie zaokrąglenie krawędzi. Szybkość szczotek i prędkość suwu oscylacyjnego są dowolnie regulowane. Możliwe jest dołączenie 2 + 2 różnych szczotek.

To sprawia, że Q-Fin jest jedynym producentem, który może zaoferować kombinację procesów w jednym przejściu. Szczotka jest również wyposażona w system kompensacji wysokości szczotek opracowany przez Q-Fin. Ten system zapewnia łatwość użytkowania, w połączeniu z nieprzerwanie najwyższą możliwie szybkością i jakością produkcji.

Operacja

W zależności od przetwarzanych materiałów można wybrać system próżniowy lub magnetyczny. Pas transmisyjny zostanie do tego przystosowany.

W standardowej wersji pierwsza stacja F1200 ma głowicę szlifującą. Taśma ścierna usuwa zadziory i / lub punkty spalania z powierzchni produktu. Możesz sam zdecydować o wielkości ziarna taśmy ściernej, w zależności od wysokości i twardości zadziorów. Jeśli nie ma zadziorów, można wyłączyć taśmę szlifierską.

Druga i trzecia stacja to tak zwana jednostka szczotkowa, wyposażona w cztery przeciwległe szczotki po przekątnej. Może to złamać ostre krawędzie produktu i zapewnić im duży promień.

Taśma ścierna

Taśma ścierna o szerokości 1200 mm wyposażona jest w system drgań. System ten zapewnia, że taśma ścierna pozostaje stabilna i zapobiega powstawaniu wzorów węży w materiale podczas szlifowania. Dlatego w przypadku tej maszyny nie ma problemu z drobnoziarnistym wykończeniem ziaren. Co więcej, możesz nawet zdecydować, czy chcesz mieć długi czy krótki ślad.

Głowica szlifująca ma unikalną, samonośną konstrukcję, dzięki czemu F1200 jest najbardziej stabilną maszyną na rynku. Prędkość taśmy ściernej można dowolnie regulować. Wielkość ziaren taśmy ściernej, zależnie od preferencji, zależy od wysokości i twardości zadziorów. Wymiana paska ściernego odbywa się w jednej chwili.

Specyfikacja

• Częstotliwość taśmy przenośnika kontrolowana w zakresie 0,4 - 10 m1 / min
• Z podciśnieniem lub magnesem
• 4 szt. 2.2 Silniki szczotki KW z kontrolą częstotliwości
• przejrzysty panel kontrolny
• Stabilny pas szlifierski o szerokości 1200 mm
• Maksymalna wysokość obrabianego przedmiotu: 170 mm
• Wartość połączenia: 400 V, 50 Hz, 32 A, 16 kW
• wymiary: 2037 x 2178 x 2090 mm (Dł x Szer x W)

2.650 KG


Więcej informacji odnośnie naszych urządzeń?

Skontaktuj się z nami